Doe je mee?

Geef ons podium

Onze honden en ons team willen graag de mogelijkheid hebben om bij jullie personeelsbijeenkomst, congres, etc. ons waardevolle verhaal te vertellen & op een passende manier te vragen ons te ondersteunen in daden of geld.

Nodig je ons uit?

Onze honden en ons team vinden het fijn als je ons helpt om te vertellen over ons werk op radio, tv, Instagram, twitter, facebook, LinkedIn, nieuwsbrieven en magazines.

Help je mee?

Onze honden en ons team vinden het fijn als je jouw klasgenoten of medestudenten vertelt over ons werk. We helpen je graag mee met je spreekbeurt (voor de jongsten onder ons) of met je presentatie tijdens je opleiding of werk.

Vertel je over ons?

Waarom zou je meedoen?

  1. Meerwaarde zorgprofessional
  2. Meerwaarde zorgorganisatie
  3. Meerwaarde bewoner verpleeghuis
  4. Meerwaarde bewoner thuis
  5. Meerwaarde contacthond

Honden kunnen iets wat wij mensen niet kunnen, daar kunnen we niet tegenop.

© Copyright 2024 - Stichting Blijf | Alle rechten voorbehouden | Colofon